Hoodies

Hoodies

View as Grid List
per page
Set Ascending Direction

Items 1-12 of 13

Page
 1. TeamWeird710 VX Hoodie

  @teamweird710
  Out of stock
 2. YAKUB Hoodie Black

  You Tube - http://goo.gl/0GuAZG http://www.freescoot.eu Instagram - https://goo.gl/Kcu3eR Facebook - https://goo.gl/ORIVo2
  As low as €34.89
 3. Blunt Hoodie Box Logo

  As low as €44.88
 4. Mokovel Hoodie Zipper Blue

  As low as €64.99
 5. Mokovel Hoodie Double Zip

  As low as €59.98
 6. Rich Taishi Organic Hoodie Silk Skin

  HELP UKRAINE The entire amount obtained from the sale of each product (49 €)) will be sent to the account of Paměti národa @pamet_naroda (Memory of the Nation) ============================================ You Tube - youtu.be/oApCKgwX9uI Instagram - @rich_merch37 @risazelinka Designed by @baudys37 ======================================== Veškeré výrobky jsou vyrobeny z BIO Ringspun bavlny a pyšní se světovými certifikáty kvality. Nová kolekce Rich Supply se nese v duchu japonské kultury a odpovídá tomu kvalita zpracování i design. Jedná se o prestižní řadu oblečení vyrobeného v České republice z organické RINGSPUN (prstencově předená česaná bavlna) bio bavlny od belgického dodavatele. Oblečení se pyšní hned několika světovými certifikáty kvality. Produkty vyráběné z prstencově předené česané bavlny jsou na špičce kvality. Jednotlivá vlákna bavlníku se česáním urovnají a zbaví se kratších vlákének. Výsledkem je hladká bavlněná příze s rovnoměrným průběhem. Trička z takto zpracované bavlny mohou být tenká i silnější, jsou hladká a nechlupatí se. Oblečení má také certifikát V-LABEL, který označuje veganské produkty na trhu. Znamená to, že při pěstování, sklizni, zpracování, výrobě a distribuci bylo minimálně zasaženo do přírody. Se zvířaty, která byla při procesu sklízení využita na práci, bylo dobře zacházeno a výsledný produkt nebyl na zvířatech testován.
  As low as €64.68
 7. Rich Taishi Organic Hoodie Dragon

  HELP UKRAINE The entire amount obtained from the sale of each product (49 €)) will be sent to the account of Paměti národa @pamet_naroda (Memory of the Nation) ======================================= You Tube - youtu.be/oApCKgwX9uI Instagram - @rich_merch37 @risazelinka Designed by @baudys37 ======================================== Veškeré výrobky jsou vyrobeny z BIO Ringspun bavlny a pyšní se světovými certifikáty kvality. Nová kolekce Rich Supply se nese v duchu japonské kultury a odpovídá tomu kvalita zpracování i design. Jedná se o prestižní řadu oblečení vyrobeného v České republice z organické RINGSPUN (prstencově předená česaná bavlna) bio bavlny od belgického dodavatele. Oblečení se pyšní hned několika světovými certifikáty kvality. Produkty vyráběné z prstencově předené česané bavlny jsou na špičce kvality. Jednotlivá vlákna bavlníku se česáním urovnají a zbaví se kratších vlákének. Výsledkem je hladká bavlněná příze s rovnoměrným průběhem. Trička z takto zpracované bavlny mohou být tenká i silnější, jsou hladká a nechlupatí se. Oblečení má také certifikát V-LABEL, který označuje veganské produkty na trhu. Znamená to, že při pěstování, sklizni, zpracování, výrobě a distribuci bylo minimálně zasaženo do přírody. Se zvířaty, která byla při procesu sklízení využita na práci, bylo dobře zacházeno a výsledný produkt nebyl na zvířatech testován.
  As low as €68.60
 8. Ethic Icare Windbreaker

  As low as €59.90
 9. Ethic Vertigo Hoodie

  As low as €39.91
 10. Gizmania Hoodie Dark Grey

  As low as €23.48
View as Grid List
per page
Set Ascending Direction

Items 1-12 of 13

Page